Uwaga Hodowcy

Dnia 17 czerwca odbędzie się zebranie walne – sprawozdawcze za rok 2017 i pierwszą połowę 2018 roku, obecność wszystkich członków obowiązkowa. Zarząd informuje, że nie będą wysyłane pisemne zawiadomienia, a wszystkie niezbędne informacje wraz z harmonogramem i porządkiem obrad będą dostępne od czerwca na stronie internetowej i u kierownika giełdy w Stargardzie.

Osoby, które nie zapłaciły jeszcze składki za 2018 rok proszone są o jej uregulowanie przed rozpoczęciem zebrania, aby można było ustalić ostateczną liczbę członków naszego związku.

Dnia 27 maja odbędzie się pokaz związkowy podczas spotkania organizacji pozarządowych pod platanami na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Obecnie zgłosiło się 12 hodowców chcących zaprezentować ponad 50 okazów. Wszyscy chętni, którzy jeszcze się nie zgłosili, proszeni są o wysłanie zgłoszenia na maila (gsukiennicki@wp.pl) lub smsa do prezesa, z rasą zgłaszaną i ilością sztuk do 20 maja w celu zapewnienia dla wszystkich plakietek z daną rasą i nazwiskiem hodowcy. Dodatkowo do 11maja można zamówić koszulkę z krótkim rękawem z dużym logiem związkowym na plecach i małym na piersi. Rozmiary dostępne to M,L, XL, XXL, XXXL. Koszt koszulki  to 40-45zł w zależności od ilości zamówionych sztuk, kolor zdecydujemy w piątek, do wyboru jest biały, żółty, zielony i niebieski. Zgłoszenia wraz z proponowanym rozmiarem i kolorem również na maila lub poprzez smsa (wtedy nic nie zginie i nikt nie zostanie pominięty).

Zbiórka na Jasnych Błoniach w niedzielę 27 o godzinie 8 rano, planowany koniec imprezy o 17-18. Podczas imprezy odbędzie się nieformalne zebranie członków, na którym będzie można zaproponować tematy zarządowi do umieszczenia w harmonogramie zebrania walnego. Odbędzie się także obowiązkowe zebranie członków zarządu, związane z przygotowaniem walnego zebrania oraz z załatwieniem wszystkich formalności urzędowych ze skarbówki i ponownych z KRS-u. Prosimy także o zgłaszanie tematów na zebranie na maila oraz np propozycje omówienia wybranej rasy ptaka lub królika do omówienia przez obecnych na zebraniu sędziów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *