Wystawa Solec Kujawski

W dniach 14-16 grudnia 2012 roku w Solcu Kujawskim odbyła sie 13 Wystawa Gołębi i Drobnego Inwentarza oraz 14 Klubowa Wystawa Gołębi Gdański Wysokolotny.
W wystawach wzieło udział 6-ciu hodowców SZHGRDOiK ,którzy wystawili 48 gołębi 18 królików oraz 6 sztuk drobiu ozdobnego.
opis i fotorelacja z wystawy Pani Gosi Jasielskiej i Czesława Walczak
Wystawione gołębie, drób i króliki z naszego związku zostały wysoko ocenione, zdobyliśmy wiele pucharów.  Nasi przedstawiciele zostali mile i sympatycznie  powitani przez organizatorów i hodowców, atmosfera była bardzo ciepła. Będziemy mile wspominać  naszych kolegów i koleżanki z bydgoskiego związku oraz dziękujemy im za wsaniałą gościnę oraz rodzinny klimat wystawy. Na zakończenie Prezes Bydgoskiego Związku, kolega Marek Poraziński  serdecznie podziękował wszystkim hodowcom za udział i zaprosił na II Brodnicką Narodową Wystawę Kur, Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza, która odbędzie się w dniach 19-20 stycznia 2013 roku.  Wiadomości dla chętnych do udziału w styczniowej wystawie udzieli V-ce Prezes SZHGRDOiK kol.Dariusz Jasielski.

fotorelacja z wystawy Czesława Walczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.